Výroba plastů a lisování plastů

 Výroba úvodní


Výroba prototypu

S využitím moderních technologií, zkušeností a odbornosti vyrábíme vzorky a prototypy pro nejrůznější účely. Díly vznikají přímo z CAD dat prostřednictvím 3D tiskárny za použití materiálu, který se svými fyzikálními vlastnostmi blíží sériovým materiálům. Nabídka povrchových úprav v sobě zahrnuje například lakování ve specifikovaném odstínu, chromování (lakem) i další úpravy dle přání zákazníka.

Využití

Díly lze použít pro funkční, montážní a demontážní, zástavbové, designové a jiné zkoušky v reálných podmínkách provozu. V případě potřeby většího počtu dílů dodáme malé série metodou vakuového lití do pružných silikonových forem. Potřebný čas pro zhotovení prototypu je přitom zlomkem času ve srovnání s klasickými „nástrojovými“ metodami.


Malosériová výroba

V případě potřeby většího počtu dílů, nebo vytížení 3D tiskárny vyrábíme malé série. V kooperaci potom metodou vakuového lití do pružných silikonových forem. Potřebný čas pro zhotovení prototypu je přitom zlomkem času ve srovnání s klasickými „nástrojovými“ metodami.


Sériová výroba

Výsledkem dlouhodobé spolupráce vznikla kooperace naší společnosti s firmou zabývající se lisováním plastů do celkové hmotnosti 400g (PS). Rozšířením strojového parku jsme schopni reagovat na mimořádné požadavky zákazníka.

Strojový park lisovny je tvořen:
  • 1 x Demag VIVA 100/400
  • 3 x Demag EXTRA 100/430
  • 1 x Demag EXTRA 150/600
  • 1 x Demag EXTRA 200/840
  • 1 x Haitian VENUS VE900

Ukázka sériové výroby

Image 0 -

Image 1 -

Image 2 -

Image 3 -

Image 4 -

Image 5 -

Image 6 -

Image 7 -

Image 8 -

Image 9 -

Image 10 -

Image 11 -

Image 12 -

Image 13 -


 

Testování sériového nástroje

Image 0 - PROJEKT LASVIT - Crystal Wall
PROJEKT LASVIT - Crystal Wall
Testování sériové formy
Image 1 - PROJEKT LASVIT - Crystal Wall
PROJEKT LASVIT - Crystal Wall
Testování sériové formy
Image 2 - PROJEKT LASVIT - Crystal Wall
PROJEKT LASVIT - Crystal Wall
Finální výlisek